Plan lekcji 2021/2022

OP A

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00EPrz
N. Dering
23 A
EPrz
N. Dering
23 A
EPrz
N. Dering
23 A
EPrz
N. Dering
23 A
EPrz
N. Dering
23 A
8.55EPrz
N. Dering
23 A
EPrz do 10.00
N. Dering
23 A
EPrz
N. Dering
23 A
EPrz
N. Dering
23 A
EPrz
N. Dering
23 A
9.50EPrz
N. Dering
23 A
J.ang. 10.00-10.30
A. Kobiela
23 A
EPrz
N. Dering
23 A
EPrz do 11.00
N. Dering
23 A
EPrz
N. Dering
23 A
10.50EPrz
N. Dering
23 A
EPrz od 10.30
N. Dering
23 A
EPrz
N. Dering
23 A
J.ang.11.00-11.30
A. Kobiela
23 A
EPrz
N. Dering
23 A
11.45EPrz
N. Dering
23 A
EPrz
N. Dering
23 A
EPrz
N. Dering
23 A
EPrz od 11.30
N. Dering
23 A
EPrz
N. Dering
23 A
12.45EPrz do 13.00
N. Dering
23 A
EPrz do 13.00
N. Dering
23 A
EPrz do 13.00
N. Dering
23 A
EPrz do 13.00
N. Dering
23 A
EPrz do 13.00
N. Dering
23 A

 

0P B

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00EPrz
E. Golimont
29 A
EPrz
E. Golimont
29 A
EPrz
E. Golimont
29 A
EPrz
E. Golimont
29 A
EPrz
E. Golimont
29 A
8.55EPrz do 10.00
E. Golimont
29 A
EPrz
E. Golimont
29 A
EPrz
E. Golimont
29 A
EPrz do 10.00
E. Golimont
29 A
EPrz
E. Golimont
29 A
9.50J.ang. 10.00-10.30
A. Kobiela
29 A
EPrz
E. Golimont
29 A
EPrz
E. Golimont
29 A
J.ang. 10.00-10.30
A. Kobiela
29 A
EPrz
E. Golimont
29 A
10.50EPrz od 10.30
E. Golimont
29 A
EPrz
E. Golimont
29 A
EPrz
E. Golimont
29 A
EPrz od 10.30
E. Golimont
29 A
EPrz
E. Golimont
29 A
11.45EPrz
E. Golimont
29 A
EPrz
E. Golimont
29 A
EPrz
E. Golimont
29 A
EPrz
E. Golimont
29 A
EPrz
E. Golimont
29 A
12.45EPrz do 13.00
E. Golimont
29 A
EPrz do 13.00
E. Golimont
29 A
EPrz do 13.00
E. Golimont
29 A
EPrz do 13.00
E. Golimont
29 A
EPrz do 13.00
E. Golimont
29 A

0P C

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00EPrz
D. Machnica
24 A
EPrz
D. Machnica
24 A
EPrz
D. Machnica
24 A
RELIGIA 8.00-8.30
D. Stubińska
24 A
RELIGIA 8.00-8.30
D. Stubińska
24 A
8.55EPrz
D. Machnica
24 A
EPrz
D. Machnica
24 A
EPrz
D. Machnica
24 A
EPrz od 8.30
D. Machnica
24 A
EPrz
D. Machnica
24 A
9.50EPrz do 11.00
D. Machnica
24 A
EPrz do 11.00
D. Machnica
24 A
EPrz
D. Machnica
24 A
EPrz
D. Machnica
24 A
EPrz
D. Machnica
24 A
10.50J.ang. 11.00-11.30
A. Kobiela
24 A
J.ang. 11.00-11.30
A. Kobiela
24 A
EPrz
D. Machnica
24 A
EPrz
D. Machnica
24 A
EPrz
D. Machnica
24 A
11.45EPrz od 11.30
D. Machnica
24 A
EPrz od 11.30
D. Machnica
24 A
EPrz
D. Machnica
24 A
EPrz
D. Machnica
24 A
EPrz
D. Machnica
24 A
12.45EPrz do 13.00
D. Machnica
24 A
EPrz do 13.00
D. Machnica
24 A
EPrz do 13.00
D. Machnica
24 A
EPrz do 13.30
D. Machnica
24 A
EPrz do 13.30
D. Machnica
24 A

OA

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00EPrz
N. Kilarska
18 C
EPrz
N. Kilarska
18 C
EPrz
N. Kilarska
18 C
EPrz 8.00-8.30
D. Machnica
18 C
EPrz 8.00-8.30
D. Machnica
18 C
8.55EPrz
N. Kilarska
18 C
EPrz
N. Kilarska
18 C
EPrz do 10.00
N. Kilarska
18 C
EPrz od 8.30
N. Kilarska
18 C
EPrz od 8.30
N. Kilarska
18 C
9.50EPrz
N. Kilarska
18 C
EPrz
N. Kilarska
18 C
J.ang. 10.00-10.30
A. Kobiela
18 C
EPrz
N. Kilarska
18 C
EPrz
N. Kilarska
18 C
10.50EPrz do 11.45
N. Kilarska
18 C
EPrz
N. Kilarska
18 C
EPrz od 10.30
N. Kilarska
18 C
EPrz
N. Kilarska
18 C
EPrz
N. Kilarska
18 C
11.45J.ang. 11.45-12.15
A. Kobiela
18 C
EPrz do 12.30
N. Kilarska
18 C
EPrz
N. Kilarska
18 C
EPrz do 12.30
N. Kilarska
18 C
EPrz
N. Kilarska
18 C
12.45EPrz 12.15-13.30
N. Kilarska
18 C
RELIGIA 12.30-13.00
A. Lubocka
18 C
EPrz do 13.30
N. Kilarska
18 C
RELIGIA 12.30-13.00
A. Lubocka
18 C
EPrz do 13.00
N. Kilarska
18 C

OB

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00EPrz
U. Wadowska
19 C
EPrz
U. Wadowska
19 C
EPrz
U. Wadowska
19 C
EPrz
U. Wadowska
19 C
EPrz
U. Wadowska
19 C
8.55EPrz
U. Wadowska
19 C
EPrz
U. Wadowska
19 C
EPrz
U. Wadowska
19 C
EPrz
U. Wadowska
19 C
EPrz
U. Wadowska
19 C
9.50EPrz
U. Wadowska
19 C
EPrz
U. Wadowska
19 C
EPrz
U. Wadowska
19 C
EPrz
U. Wadowska
19 C
EPrz do 11.00
U. Wadowska
19 C
10.50EPrz
U. Wadowska
19 C
EPrz
U. Wadowska
19 C
EPrz
U. Wadowska
19 C
EPrz do 11.45
U. Wadowska
19 C
J.ang. 11.00-11.30
A. Kobiela
19 C
11.45EPrz do 13.00
U. Wadowska
19 C
EPrz
U. Wadowska
19 C
EPrz do 13.00
U. Wadowska
19 C
J.ang. 11.45-12.15
A. Kobiela
19 C
EPrz od 11.30
U. Wadowska
19 C
12.45RELIGIA 13.00-13.30
J. Mielewczyk-Pytka
19 C
EPrz do 13.00
U. Wadowska
19 C
RELIGIA 13.00-13.30
J. Mielewczyk-Pytka
19 C
EPrz 12.15-13.00
U. Wadowska
19 C
EPrz do 13.00
U. Wadowska

OC

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00EPrz
U. Pych
20 C
EPrz
U. Pych
20 C
EPrz do 9.15
U. Pych
20 C
EPrz
U. Pych
20 C
EPrz
U. Pych
20 C
8.55EPrz
U. Pych
20 C
EPrz
U. Pych
20 C
J.ang. 9.15-9.45
A. Kobiela
20 C
EPrz
U. Pych
20 C
EPrz
U. Pych
20 C
9.50EPrz
U. Pych
20 C
EPrz
U. Pych
20 C
EPrz od 9.45
U. Pych
20 C
EPrz
U. Pych
20 C
EPrz
U. Pych
20 C
10.50EPrz
U. Pych
20 C
EPrz do 11.45
U. Pych
20 C
EPrz
U. Pych
20 C
EPrz do 11.45
U. Pych
20 C
EPrz
U. Pych
20 C
11.45EPrz do 12.30
U. Pych
20 C
RELIGIA 11.45-12.15
A. Lubocka
20 C
EPrz
U. Pych
20 C
RELIGIA 11.45-12.15
A. Lubocka
20 C
EPrz
U. Pych
20 C
12.45J.ang. 12.30-13.00
A. Kobiela
20 C
EPrz 12.15-13.00
U. Pych
20 C
EPrz do 13.30
U. Pych
20 C
EPrz 12.15-13.00
U. Pych
20 C
EPrz do 13.30
U. Pych
20 C

1A

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00EWcz
E. Juc
29 C
EWcz
E. Juc
29 C
EWcz
E. Juc
29 C
J.ANGIELSKI
R. Załęcka
29 C
EWcz
E. Juc
29 C
8.55J.ANGIELSKI
R. Załęcka
29 C
EWcz
E. Juc
29 C
EWcz
E. Juc
29 C
EWcz
E. Juc
29 C
EWcz
E. Juc
29 C
9.50EWcz
E. Juc
29 C
WF
S. Musiałowska
HALA
EWcz
E. Juc
29 C
WF
S. Musiałowska
HALA
EWcz
E. Juc
29 C
10.50RELIGIA
J. Mielewczyk-Pytka
29 C
WF
S. Musiałowska
HALA
EWcz
E. Juc
29 C
EWcz
E. Juc
29 C
EWcz
E. Juc
29 C
11.45 gimn. korekc.
W. Krause
sala korekc.
RELIGIA
J. Mielewczyk-Pytka
29 C
EWcz
E. Juc
29 C
 
12.45 ETYKA
D. Laskowski
29 C
 ETYKA
D. Laskowski
29 C
 

1 B

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00EWcz
W. Krause
31 C
EWcz
W. Krause
31 C
EWcz
W. Krause
31 C
J.ANGIELSKI
B. Korzecka
31 C
EWcz
W. Krause
31 C
8.55EWcz
W. Krause
31 C
EWcz
W. Krause
31 C
EWcz
W. Krause
31 C
WF
S. Musiałowska
HALA
EWcz
W. Krause
31 C
9.50WF
S. Musiałowska
HALA
EWcz
W. Krause
31 C
EWcz
W. Krause
31 C
RELIGIA
A. Zeidler-Zamudio
31 C
EWcz
W. Krause
31 C
10.50WF
S. Musiałowska
HALA
EWcz
W. Krause
31 C
J.ANGIELSKI
B. Korzecka
31 C
EWcz
W. Krause
31 C
EWcz
W. Krause
31 C
11.45 RELIGIA
A. Zeidler-Zamudio
31 C
gimn. korekc.
W. Krause
HALA
EWcz
W. Krause
31 C
 

1 C

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00EWcz
P. Kielińska
32 C
WF
M. Aranowska
HALA
EWcz
P. Kielińska
32 C
J.ANGIELSKI
A. Kobiela
32 C
WF
M. Aranowska
HALA
8.55RELIGIA
J. Mielewczyk-Pytka
32 C
WF
M. Aranowska
HALA
RELIGIA
J. Mielewczyk-Pytka
32 C
EWcz
P. Kielińska
32 C
J.ANGIELSKI
A. Kobiela
32 C
9.50EWcz
P. Kielińska
32 C
EWcz
P. Kielińska
32 C
EWcz
P. Kielińska
32 C
EWcz
P. Kielińska
32 C
EWcz
P. Kielińska
32 C
10.50EWcz
P. Kielińska
32 C
EWcz
P. Kielińska
32 C
EWcz
P. Kielińska
32 C
EWcz
P. Kielińska
32 C
EWcz
P. Kielińska
32 C
11.45 EWcz
P. Kielińska
32 C
EWcz
P. Kielińska
32 C
  
12.45  gimn. korekc.
W. Krause
HALA
  

1 D

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00J.ANGIELSKI
A. Kobiela
34 C
EWcz
M. Kawiecka
34 C
EWcz
M. Kawiecka
34 C
EWcz
M. Kawiecka
34 C
EWcz
M. Kawiecka
34 C
8.55WF
S. Musiałowska
HALA
EWcz
M. Kawiecka
34 C
EWcz
M. Kawiecka
34 C
EWcz
M. Kawiecka
34 C
EWcz
M. Kawiecka
34 C
9.50EWcz
M. Kawiecka
34 C
EWcz
M. Kawiecka
34 C
WF
S. Musiałowska
HALA
EWcz
M. Kawiecka
34 C
EWcz
M. Kawiecka
34 C
10.50EWcz
M. Kawiecka
34 C
RELIGIA
A. Lubocka
34 C
WF
S. Musiałowska
HALA
RELIGIA
A. Lubocka
34 C
EWcz
M. Kawiecka
34 C
11.45EWcz
M. Kawiecka
34 C
J.ANGIELSKI
A. Kobiela
34 C
 gimn. korekc.
J. Swenda
HALA
 

2 A

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00EWcz
R. Rutkowska
13 C
EWcz
R. Rutkowska
13 C
WF
B. Kostecka
HALA
WF
B. Kostecka
HALA
J.ANGIELSKI
A. Kobiela
13 C
8.55EWcz
R. Rutkowska
13 C
J.ANGIELSKI
A. Kobiela
13 C
WF
B. Kostecka
HALA
EWcz
R. Rutkowska
13 C
EWcz
R. Rutkowska
13 C
9.50RELIGIA
J. Mielewczyk-Pytka
13 C
EWcz
R. Rutkowska
13 C
RELIGIA
J. Mielewczyk-Pytka
13 C
EWcz
R. Rutkowska
13 C
EWcz
R. Rutkowska
13 C
10.50EWcz
R. Rutkowska
13 C
EWcz
R. Rutkowska
13 C
EWcz
R. Rutkowska
13 C
EWcz
R. Rutkowska
13 C
EWcz
R. Rutkowska
13 C
11.45  EWcz
R. Rutkowska
13 C
EWcz
R. Rutkowska
13 C
gimn. korekc.
K. Hallmann
sala korekc.
12.45 ETYKA
D. Laskowski
29 C
 ETYKA
D. Laskowski
29 C
J.KASZUBSKI
E. Pryczkowski
53 A
13.40    J.KASZUBSKI
E. Pryczkowski
53 A

2 B

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00EWcz
E. Łukowska-Cirocka
16 C
WF
B. Kostecka
HALA
EWcz
E. Łukowska-Cirocka
16 C
RELIGIA
A. Zeidler-Zamudio
16 C
RELIGIA
A. Zeidler-Zamudio
16 C
8.55EWcz
E. Łukowska-Cirocka
16 C
WF
B. Kostecka
HALA
EWcz
E. Łukowska-Cirocka
16 C
J.ANGIELSKI
E. Łukowska-Cirocka
16 C
EWcz
E. Łukowska-Cirocka
16 C
9.50EWcz
E. Łukowska-Cirocka
16 C
EWcz
E. Łukowska-Cirocka
16 C
EWcz
E. Łukowska-Cirocka
16 C
EWcz
E. Łukowska-Cirocka
16 C
EWcz
E. Łukowska-Cirocka
16 C
10.50EWcz
E. Łukowska-Cirocka
16 C
EWcz
E. Łukowska-Cirocka
16 C
EWcz
E. Łukowska-Cirocka
16 C
EWcz
E. Łukowska-Cirocka
16 C
WF
B. Kostecka
HALA
11.45 J.ANGIELSKI
E. Łukowska-Cirocka
16 C
gimn. korekc.
S. Musiałowska
sala korekc.
EWcz
E. Łukowska-Cirocka
16 C
 
12.45 ETYKA
D. Laskowski
29 C
 ETYKA
D. Laskowski
29 C
 

2 C

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00EWcz
M. Dembek
31 B
EWcz
M. Dembek
31 B
EWcz
M. Dembek
31 B
EWcz
M. Dembek
31 B
EWcz
M. Dembek
31 B
8.55EWcz
M. Dembek
31 B
EWcz
M. Dembek
31 B
EWcz
M. Dembek
31 B
EWcz
M. Dembek
31 B
EWcz
M. Dembek
31 B
9.50EWcz
M. Dembek
31 B
EWcz
M. Dembek
31 B
EWcz
M. Dembek
31 B
WF
J. Swenda
HALA
EWcz
M. Dembek
31 B
10.50EWcz
M. Dembek
31 B
J.ANGIELSKI
B. Korzecka
31 B
RELIGIA
J. Mielewczyk-Pytka
31 B
WF
J. Swenda
HALA
WF
J. Swenda
HALA
11.45RELIGIA
J. Mielewczyk-Pytka
31 B
J.KASZUBSKI
E. Pryczkowski
31 B
J.ANGIELSKI
B. Korzecka
31 B
J.KASZUBSKI
E. Pryczkowski
31 B
 
12.45  gimn. korekc.
S. Musiałowska
sala korekc.
  

3 A

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00WF
K. Hallmann
HALA
EWcz
J. Lemańczyk
32 B
WF
K. Hallmann
HALA
EWcz
J. Lemańczyk
32 B
EWcz
J. Lemańczyk
32 B
8.55EWcz
J. Lemańczyk
32 B
EWcz
J. Lemańczyk
32 B
EWcz
J. Lemańczyk
32 B
WF
K. Hallmann
HALA
EWcz
J. Lemańczyk
32 B
9.50EWcz
J. Lemańczyk
32 B
EWcz
J. Lemańczyk
32 B
EWcz
J. Lemańczyk
32 B
EWcz
J. Lemańczyk
32 B
EWcz
J. Lemańczyk
32 B
10.50J.ANGIELSKI
B. Korzecka
32 B
RELIGIA
D. Stubińska
32 B
EWcz
J. Lemańczyk
32 B
EWcz
J. Lemańczyk
32 B
RELIGIA
D. Stubińska
32 B
11.45 J.ANGIELSKI
B. Korzecka
32 B
 EWcz
J. Lemańczyk
32 B
gimn. korekc.
S. Musiałowska
HALA
12.45 J.KASZUBSKI
E. Pryczkowski
32 B
 J.KASZUBSKI
E. Pryczkowski
32 B
 

3 B

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00EWcz
A. Hirsz
53 A
RELIGIA
D. Stubińska
53 A
J.ANGIELSKI
B. Korzecka
53 A
EWcz
A. Hirsz
53 A
WF
P. Kwiatkowski
HALA
8.55EWcz
A. Hirsz
53 A
WF
P. Kwiatkowski
HALA
EWcz
A. Hirsz
53 A
EWcz
A. Hirsz
53 A
WF
P. Kwiatkowski
53 A
9.50J.ANGIELSKI
B. Korzecka
53 A
EWcz
A. Hirsz
53 A
EWcz
A. Hirsz
53 A
EWcz
A. Hirsz
53 A
EWcz
A. Hirsz
53 A
10.50EWcz
A. Hirsz
53 A
EWcz
A. Hirsz
53 A
EWcz
A. Hirsz
53 A
EWcz
A. Hirsz
53 A
EWcz
A. Hirsz
53 A
11.45 EWcz
A. Hirsz
53 A
 gimn. korekc.
S. Musiałowska
HALA
RELIGIA
D. Stubińska
53 A
12.45 ETYKA
D. Laskowski
29 C
 ETYKA
D. Laskowski
29 C
 

3 C

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00WF
M. Aranowska
HALA
EWcz
K. Kierznikiewicz
54 A
EWcz
K. Kierznikiewicz
54 A
EWcz
K. Kierznikiewicz
54 A
EWcz
K. Kierznikiewicz
54 A
8.55WF
M. Aranowska
HALA
EWcz
K. Kierznikiewicz
54 A
EWcz
K. Kierznikiewicz
54 A
EWcz
K. Kierznikiewicz
54 A
EWcz
K. Kierznikiewicz
54 A
9.50EWcz
K. Kierznikiewicz
54 A
RELIGIA
D. Stubińska
54 A
EWcz
K. Kierznikiewicz
54 A
EWcz
K. Kierznikiewicz
54 A
EWcz
K. Kierznikiewicz
54 A
10.50EWcz
K. Kierznikiewicz
54 A
WF
M. Aranowska
HALA
EWcz
K. Kierznikiewicz
54 A
EWcz
K. Kierznikiewicz
54 A
J.ANGIELSKI
E. Łukowska-Cirocka
54 A
11.45 gimn. korekc.
S. Musiałowska
HALA
J.ANGIELSKI
E. Łukowska-Cirocka
54 A
RELIGIA
D. Stubińska
54 A
 
12.45 J.KASZUBSKI
E. Pryczkowski
32 B
 J.KASZUBSKI
E. Pryczkowski
32 B
 

3 D

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00EWcz
A. Pluto Prondzinska
33 B
J.ANGIELSKI
E. Łukowska-Cirocka
33 B
EWcz
A. Pluto Prondzinska
33 B
J.ANGIELSKI
E. Łukowska-Cirocka
33 B
EWcz
A. Pluto Prondzinska
33 B
8.55EWcz
A. Pluto Prondzinska
33 B
EWcz
A. Pluto Prondzinska
33 B
EWcz
A. Pluto Prondzinska
33 B
EWcz
A. Pluto Prondzinska
33 B
EWcz
A. Pluto Prondzinska
33 B
9.50EWcz
A. Pluto Prondzinska
33 B
EWcz
A. Pluto Prondzinska
33 B
EWcz
A. Pluto Prondzinska
33 B
EWcz
A. Pluto Prondzinska
33 B
WF
M. Aranowska
HALA
10.50EWcz
A. Pluto Prondzinska
33 B
EWcz
A. Pluto Prondzinska
33 B
EWcz
A. Pluto Prondzinska
33 B
RELIGIA
D. Stubińska
33 B
WF
M. Aranowska
HALA
11.45 RELIGIA
D. Stubińska
33 B
WF
M. Aranowska
HALA
  
12.45 gimn. korekc.
W. Krause
sala korekc.
   

4A

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00WDŻ
J. Mielewczyk-Pytka
12 B
J.KASZUBSKI
E. Pryczkowski
29 B
J.POLSKI
M. Rychert
23 B
pedag.spec.
K. Trawicka
RELIGIA
A. Lubocka
3 B
 
8.55MATEM.
T. Pionk
11 B
pedag.spec.
K. Trawicka
J.KASZUBSKI
E. Pryczkowski
53 A
GW
J. Swenda
25 B
J.ang.1
A. Kobiela
29 B
J.ang.2
B. Korzecka
21 C
pedag.spec.
K. Trawicka
 
9.50WF
J. Swenda
HALA
WF
J. Swenda
HALA
pedag.spec.
K. Trawicka
PRZYRODA
A. Patoka
25 B
pedag.spec.
K. Trawicka
J.POLSKI
M. Rychert
23 B
pedag.spec.
K. Trawicka
J.POLSKI
M. Rychert
23 B
pedag.spec.
K. Trawicka
10.50WF
J. Swenda
HALA
WF
J. Swenda
HALA
MATEM.
T. Pionk
11 B
pedag.spec.
K. Trawicka
J.POLSKI
M. Rychert
23 B
pedag.spec.
K. Trawicka
MUZYKA
E. Durkiewicz
5 B
pedag.spec.
K. Trawicka
11.45J.POLSKI
M. Rychert
23 B
pedag.spec.
K. Trawicka
PLASTYKA
E. Durkiewicz
5 B
pedag.spec.
K. Trawicka
TECHNIKA
J. Jażdżewska
12 B
pedag.spec.
K. Trawicka
PRZYRODA
A. Patoka
25 B
pedag.spec.
K. Trawicka
HISTORIA
T. Brzeski
2 B
pedag.spec.
K. Trawicka
12.45 MATEM.
T. Pionk
11 B
pedag.spec.
K. Trawicka
J.ang.1
A. Kobiela
29 B
J.ang.2
B. Korzecka
9 B
pedag.spec.
K. Trawicka
MATEM.
T. Pionk
11 B
pedag.spec.
K. Trawicka
Inf.1
T. Brzeski
35 C
Inf.2
M. Orlikowska
21 C
pedag.spec.
K. Trawicka
13.40 ETYKA
D. Laskowski
11 B
RELIGIA
A. Lubocka
12 B
 ETYKA
D. Laskowski
11 B
J.ang.1
A. Kobiela
29 B
J.ang.2
B. Korzecka
12 B
pedag.spec.
K. Trawicka

4 B

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00 PRZYRODA
A. Patoka
23 B
WDŻ
J. Mielewczyk-Pytka
5 B
PRZYRODA
A. Patoka
22 B
Inf.1
T. Brzeski
35 C
8.55Inf.2
M. Orlikowska
21 C
MATEM.
T. Pionk
23 B
PLASTYKA
E. Durkiewicz
5 B
J.POLSKI
M. Rychert
23 B
MATEM.
T. Pionk
11 B
9.50MATEM.
T. Pionk
11 B
J.POLSKI
M. Rychert
23 B
J.POLSKI
M. Rychert
23 B
RELIGIA
D. Stubińska
11 B
WF
S. Musiałowska
HALA
10.50J.POLSKI
M. Rychert
23 B
HISTORIA
A. Mądra
3 B
RELIGIA
D. Stubińska
25 B
MUZYKA
E. Durkiewicz
5 B
WF
S. Musiałowska
HALA
11.45WF
S. Musiałowska
HALA
TECHNIKA
J. Jażdżewska
12 B
MATEM.
T. Pionk
11 B
J.ANGIELSKI
B. Korzecka
5 B
J.POLSKI
M. Rychert
23 B
12.45WF
S. Musiałowska
HALA
J.ANGIELSKI
B. Korzecka
21 C
GW
M. Rychert
35 C
  
13.40J.ANGIELSKI
B. Korzecka
5 B
    

4 C

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00J.POLSKI
B. Płotka
23 B
J.KASZUBSKI
E. Pryczkowski
29 B
 J.POLSKI
B. Płotka
23 B
 
8.55J.ANGIELSKI
B. Korzecka
25 B
Inf.2
T. Brzeski
35 C
J.KASZUBSKI
E. Pryczkowski
53 A
 RELIGIA
D. Stubińska
12 B
 
9.50PLASTYKA
E. Durkiewicz
12 B
WF
P. Kwiatkowski
HALA
J.ANGIELSKI
B. Korzecka
35 C
TECHNIKA
J. Jażdżewska
12 B
WF
P. Kwiatkowski
HALA
10.50MATEM.
M. Orlikowska
11 B
WF
P. Kwiatkowski
HALA
PRZYRODA
A. Patoka
12 B
HISTORIA
A. Mądra
22 B
WF
P. Kwiatkowski
HALA
11.45MUZYKA
E. Durkiewicz
5 B
MATEM.
M. Orlikowska
11 B
RELIGIA
D. Stubińska
35 C
MATEM.
M. Orlikowska
21 C
MATEM.
M. Orlikowska
35 C
12.45Inf.1
M. Orlikowska
21 C
J.POLSKI
B. Płotka
22 B
J.POLSKI
B. Płotka
23 B
PRZYRODA
A. Patoka
25 B
J.ANGIELSKI
B. Korzecka
5 B
13.40 ETYKA
D. Laskowski
11 B
GW
B. Korzecka
5 B
ETYKA
D. Laskowski
11 B
J.POLSKI
B. Płotka
23 B
14.35    zaj. matem.
25 B
15.30     
16.25     

4 D

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00MATEM.
M. Żołna
5 B
pedag.spec.
G. Czechowska
RELIGIA
A. Lubocka
12 B
J.ANGIELSKI
A. Kobiela
3 B
pedag.spec.
G. Czechowska
GW
K. Hallmann
12 B
PRZYRODA
A. Patoka
5 B
pedag.spec.
G. Czechowska
8.55PLASTYKA
E. Durkiewicz
5 B
pedag.spec.
G. Czechowska
J.POLSKI
A. Łapa
9 B
pedag.spec.
G. Czechowska
J.POLSKI
A. Łapa
9 B
pedag.spec.
G. Czechowska
RELIGIA
A. Lubocka
9 B
J.POLSKI
A. Łapa
9 B
pedag.spec.
G. Czechowska
9.50PRZYRODA
A. Patoka
29 B
pedag.spec.
G. Czechowska
WF
K. Hallmann
HALA
pedag.spec.
G. Czechowska
MUZYKA
E. Durkiewicz
5 B
pedag.spec.
G. Czechowska
HISTORIA
T. Brzeski
29 B
pedag.spec.
G. Czechowska
WF
K. Hallmann
HALA
10.50J.POLSKI
A. Łapa
9 B
pedag.spec.
G. Czechowska
WF
K. Hallmann
HALA
TECHNIKA
J. Jażdżewska
29 B
pedag.spec.
G. Czechowska
INFORMATYKA
T. Brzeski
35 C
pedag.spec.
G. Czechowska
WF
K. Hallmann
HALA
11.45J.POLSKI
A. Łapa
9 B
pedag.spec.
G. Czechowska
MATEM.
M. Żołna
29 B
pedag.spec.
G. Czechowska
MATEM.
M. Żołna
29 B
pedag.spec.
G. Czechowska
MATEM.
M. Żołna
29 B
pedag.spec.
G. Czechowska
J.ANGIELSKI
A. Kobiela
29 B
pedag.spec.
G. Czechowska
12.45 J.ANGIELSKI
A. Kobiela
29 B
pedag.spec.
G. Czechowska
   

5 A

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00 MATEM.
I. Wilkowska – Romska
22 B
wsp. mat.
J. Swenda
Inf.1
M. Żołna
21 C
Inf.2
T. Brzeski
35 C
wsp. inf.
J. Swenda
 BIOLOGIA
J. Kozyra
2 B
wsp. biol.
J. Swenda
8.55 GEOGRAFIA
J. Jażdżewska
25 B
wsp. geogr.
J. Swenda
J.POLSKI
M. Rychert
23 B
wsp. j.pol.
A. Beyer
 MATEM.
I. Wilkowska – Romska
22 B
wsp. mat.
J. Swenda
9.50J.POLSKI
M. Rychert
23 B
wsp. j.pol.
A. Beyer
J.ANGIELSKI
B. Korzecka
2 B
wsp. j.ang.
M. Lis
WF
B. Kostecka
HALA
WF
B. Kostecka
HALA
MUZYKA
E. Durkiewicz
5 B
wsp. muzyka
J. Swenda
10.50HISTORIA
A. Beyer
12 B
wsp. hist.
M. Lis
GW
I. Wilkowska – Romska
22 B
WF
B. Kostecka
HALA
WF
B. Kostecka
HALA
J.POLSKI
M. Rychert
23 B
wsp. j.pol.
A. Beyer
11.45TECHNIKA
J. Jażdżewska
12 B
wsp. tech.
J. Swenda
J.POLSKI
M. Rychert
23 B
wsp. j.pol.
A. Beyer
PLASTYKA
E. Durkiewicz
5 B
wsp. plastyka
J. Swenda
HISTORIA
A. Beyer
3 B
wsp. hist.
M. Lis
J.ANGIELSKI
B. Korzecka
13 B
wsp. j.ang.
M. Lis
12.45MATEM.
I. Wilkowska – Romska
22 B
wsp. mat.
J. Swenda
J.POLSKI
M. Rychert
23 B
wsp. j.pol.
A. Beyer
MATEM.
I. Wilkowska – Romska
5 B
wsp. mat.
J. Swenda
J.ANGIELSKI
B. Korzecka
12 B
wsp. j.ang.
M. Lis
RELIGIA
D. Stubińska
11 B
13.40RELIGIA
D. Stubińska
12 B
ETYKA
D. Laskowski
11 B
 ETYKA
D. Laskowski
11 B
 

5 B

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00Inf.1
T. Brzeski
35 C
Inf.2
M. Orlikowska
21 C
J.POLSKI
A. Łapa
13 B
  J.POLSKI
A. Łapa
13 B
8.55J.ANGIELSKI
A. Kobiela
23 B
MATEM.
I. Wilkowska – Romska
21 C
  TECHNIKA
J. Jażdżewska
12 B
9.50J.POLSKI
A. Łapa
13 B
PLASTYKA
E. Durkiewicz
5 B
J.POLSKI
A. Łapa
13 B
J.POLSKI
A. Łapa
13 B
J.ANGIELSKI
A. Kobiela
21 C
10.50HISTORIA
A. Mądra
3 B
BIOLOGIA
J. Kozyra
2 B
GW
A. Kobiela
23 B
MATEM.
I. Wilkowska – Romska
21 C
MATEM.
I. Wilkowska – Romska
22 B
11.45MATEM.
I. Wilkowska – Romska
22 B
WF
P. Kwiatkowski
HALA
J.ANGIELSKI
A. Kobiela
25 B
HISTORIA
A. Mądra
13 B
WF
P. Kwiatkowski
HALA
12.45 WF
P. Kwiatkowski
HALA
GEOGRAFIA
J. Jażdżewska
25 B
MUZYKA
E. Durkiewicz
5 B
WF
P. Kwiatkowski
HALA
13.40 ETYKA
D. Laskowski
11 B
RELIGIA
D. Stubińska
22 B
ETYKA
D. Laskowski
11 B
RELIGIA
D. Stubińska
2 B

5 C

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00J.POLSKI
A. Łapa
13 B
Inf.1
T. Brzeski
35 C
J.ang.2
B. Korzecka
5 B
J.POLSKI
A. Łapa
13 B
  
8.55J.POLSKI
A. Łapa
13 B
MATEM.
J. Gryczka
22 B
BIOLOGIA
J. Kozyra
2 B
J.POLSKI
A. Łapa
13 B
RELIGIA
D. Stubińska
25 B
9.50MATEM.
J. Gryczka
5 B
J.ang.1
R. Załęcka
9 B
Inf.2
M. Orlikowska
21 C
GW
J. Gryczka
22 B
MATEM.
J. Gryczka
5 B
J.POLSKI
A. Łapa
13 B
10.50PLASTYKA
E. Durkiewicz
5 B
MUZYKA
E. Durkiewicz
5 B
MATEM.
J. Gryczka
35 C
J.ang.1
R. Załęcka
25 B
J.ang.2
B. Korzecka
29 B
TECHNIKA
J. Jażdżewska
25 B
11.45J.ang.1
R. Załęcka
25 B
J.ang.2
B. Korzecka
35 C
HISTORIA
A. Mądra
3 B
WF
B. Kostecka
HALA
WF
B. Kostecka
HALA
HISTORIA
A. Mądra
5 B
12.45 GEOGRAFIA
J. Jażdżewska
25 B
WF
B. Kostecka
HALA
WF
B. Kostecka
HALA
 
13.40 ETYKA
D. Laskowski
11 B
RELIGIA
D. Stubińska
13 B
 ETYKA
D. Laskowski
11 B
 
14.35 WDŻ
D. Laskowski
11 B
   

8 A

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00J.ANGIELSKI
J. Juńska-Nacel
2 B
J.franc.
A. Wyciszkiewicz
11 B
J.franc.
A. Wyciszkiewicz
25 B
J. niemiecki
M. Lis
11 B
Inf.1
M. Żołna
21 C
Inf.2
T. Brzeski
35 C
J.POLSKI
E. Stormowska
23 B
8.55J.ANGIELSKI
J. Juńska-Nacel
2 B
J.POLSKI
E. Stormowska
13 B
CHEMIA
A. Patoka
11 B
HISTORIA
A. Beyer
3 B
J.POLSKI
E. Stormowska
23 B
9.50J.POLSKI
E. Stormowska
22 B
MATEM.
T. Pionk
11 B
HISTORIA
A. Beyer
3 B
GW
T. Pionk
21 C
WoS
A. Beyer
3 B
10.50GEOGRAFIA
J. Jażdżewska
25 B
J.ANGIELSKI
J. Juńska-Nacel
11 B
BIOLOGIA
J. Kozyra
2 B
J.POLSKI
E. Stormowska
12 B
MATEM.
T. Pionk
13 B
11.45MATEM.
T. Pionk
13 B
WF-dz
J. Swenda
HALA
WF-chł
M. Aranowska
HALA
FIZYKA
I. Wilkowska – Romska
21 C
MATEM.
T. Pionk
11 B
WF-dz
J. Swenda
HALA
WF-chł
M. Aranowska
HALA
12.45CHEMIA
A. Patoka
3 B
WF-dz
J. Swenda
HALA
WF-chł
M. Aranowska
HALA
WoS
A. Beyer
3 B
FIZYKA
I. Wilkowska – Romska
3 B
WF-dz
J. Swenda
HALA
WF-chł
M. Aranowska
HALA
13.40RELIGIA
J. Mielewczyk-Pytka
11 B
ETYKA
D. Laskowski
11 B
RELIGIA
J. Mielewczyk-Pytka
12 B
ETYKA
D. Laskowski
11 B
EdB
N. Kilarska
25 B
14.35WDŻ
J. Mielewczyk-Pytka
2 B
   J. niemiecki
M. Lis
2 B

8 B

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00MATEM.
T. Pionk
11 B
  MATEM.
T. Pionk
11 B
 
8.55WoS
T. Brzeski
22 B
  RELIGIA
A. Zeidler-Zamudio
5 B
Inf.1
T. Brzeski
35 C
9.50J.ANGIELSKI
J. Juńska-Nacel
2 B
Inf.2
T. Brzeski
35 C
GW
T. Brzeski
12 B
J. niemiecki
M. Lis
25 B
GEOGRAFIA
J. Jażdżewska
25 B
10.50FIZYKA
I. Wilkowska – Romska
22 B
HISTORIA
T. Brzeski
12 B
J.POLSKI
A. Łapa
13 B
J.POLSKI
A. Łapa
13 B
HISTORIA
T. Brzeski
3 B
11.45WF-dz
K. Hallmann
HALA
WF-chł
P. Kwiatkowski
HALA
WoS
T. Brzeski
22 B
J.POLSKI
A. Łapa
13 B
WF-dz
K. Hallmann
HALA
WF-chł
P. Kwiatkowski
HALA
J.POLSKI
A. Łapa
25 B
12.45WF-dz
K. Hallmann
HALA
WF-chł
P. Kwiatkowski
HALA
RELIGIA
A. Zeidler-Zamudio
13 B
MATEM.
T. Pionk
11 B
WF-dz
K. Hallmann
HALA
WF-chł
P. Kwiatkowski
HALA
J. niemiecki
M. Lis
2 B
13.40J.POLSKI
A. Łapa
13 B
FIZYKA
I. Wilkowska – Romska
22 B
CHEMIA
A. Patoka
25 B
J.ANGIELSKI
J. Juńska-Nacel
23 B
MATEM.
T. Pionk
11 B
14.35CHEMIA
A. Patoka
5 B
EdB
N. Kilarska
25 B
BIOLOGIA
J. Kozyra
2 B
J.ANGIELSKI
J. Juńska-Nacel
23 B
 
15.30 WDŻ
D. Laskowski
11 B
DorZawod
J. Kobylińska-Domżał
2 B
  

8 C

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00 J.franc.
A. Wyciszkiewicz
11 B
J.franc.
A. Wyciszkiewicz
25 B
  
8.55J. niemiecki
M. Lis
35 C
J.ANGIELSKI
J. Juńska-Nacel
12 B
J.POLSKI
E. Stormowska
12 B
FIZYKA
I. Wilkowska – Romska
22 B
J. niemiecki
M. Lis
13 B
9.50WF-dz
K. Hallmann
HALA
WF-chł
P. Kwiatkowski
HALA
J.ANGIELSKI
J. Juńska-Nacel
12 B
MATEM.
I. Wilkowska – Romska
11 B
WoS
A. Beyer
22 B
J.POLSKI
E. Stormowska
12 B
10.50WF-dz
K. Hallmann
HALA
WF-chł
P. Kwiatkowski
HALA
GEOGRAFIA
J. Jażdżewska
25 B
HISTORIA
A. Beyer
3 B
CHEMIA
J. Kozyra
2 B
CHEMIA
J. Kozyra
2 B
11.45J.POLSKI
E. Stormowska
21 C
MATEM.
I. Wilkowska – Romska
25 B
WF-dz
K. Hallmann
HALA
WF-chł
P. Kwiatkowski
HALA
MATEM.
I. Wilkowska – Romska
12 B
HISTORIA
A. Beyer
3 B
12.45J.POLSKI
E. Stormowska
12 B
J.POLSKI
E. Stormowska
12 B
WF-dz
K. Hallmann
HALA
WF-chł
P. Kwiatkowski
HALA
BIOLOGIA
J. Kozyra
2 B
FIZYKA
I. Wilkowska – Romska
22 B
13.40MATEM.
I. Wilkowska – Romska
22 B
ETYKA
D. Laskowski
11 B
EdB
N. Kilarska
11 B
ETYKA
D. Laskowski
11 B
RELIGIA
D. Stubińska
5 B
WoS
A. Beyer
3 B
14.35RELIGIA
D. Stubińska
13 B
  GW
E. Stormowska
12 B
Inf.1
M. Żołna
21 C
Inf.2
T. Brzeski
35 C
15.30   J.ANGIELSKI
J. Juńska-Nacel
23 B
 
16.25   WDŻ
D. Laskowski
11 B
 

8 D

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00J. niemiecki
M. Lis
22 B
J.franc.
A. Wyciszkiewicz
11 B
J.franc.
A. Wyciszkiewicz
25 B
 HISTORIA
A. Mądra
3 B
8.55J.POLSKI
E. Stormowska
9 B
J.ANGIELSKI
B. Korzecka
29 B
J.ANGIELSKI
B. Korzecka
29 B
BIOLOGIA
J. Kozyra
2 B
RELIGIA
A. Zeidler-Zamudio
29 B
9.50WF-dz
K. Hallmann
HALA
WF-chł
P. Kwiatkowski
HALA
HISTORIA
A. Mądra
29 B
J.POLSKI
E. Stormowska
9 B
MATEM.
I. Wilkowska – Romska
9 B
MATEM.
I. Wilkowska – Romska
29 B
10.50WF-dz
K. Hallmann
HALA
WF-chł
P. Kwiatkowski
HALA
WoS
A. Beyer
29 B
MATEM.
I. Wilkowska – Romska
9 B
RELIGIA
A. Zeidler-Zamudio
9 B
FIZYKA
D. Dobosz
29 B
11.45WoS
A. Beyer
29 B
J.POLSKI
E. Stormowska
13 B
WF-dz
K. Hallmann
HALA
WF-chł
P. Kwiatkowski
HALA
INFORMATYKA
T. Brzeski
21 C
CHEMIA
J. Kozyra
9 B
12.45J.ANGIELSKI
B. Korzecka
5 B
MATEM.
I. Wilkowska – Romska
9 B
WF-dz
K. Hallmann
HALA
WF-chł
P. Kwiatkowski
HALA
FIZYKA
D. Dobosz
22 B
J.POLSKI
E. Stormowska
12 B
13.40GEOGRAFIA
J. Jażdżewska
9 B
EdB
N. Kilarska
25 B
CHEMIA
J. Kozyra
2 B
J.POLSKI
E. Stormowska
12 B
J. niemiecki
M. Lis
13 B
14.35GW
J. Jażdżewska
12 B
    

8 E

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00 J.franc.
A. Wyciszkiewicz
11 B
J. niemiecki
J. Kobylińska-Domżał
3 B
J.franc.
A. Wyciszkiewicz
25 B
J. niemiecki
J. Kobylińska-Domżał
12 B
GEOGRAFIA
J. Jażdżewska
25 B
MATEM.
T. Pionk
11 B
8.55 WoS
A. Mądra
3 B
FIZYKA
D. Dobosz
22 B
MATEM.
T. Pionk
35 C
J.ANGIELSKI
R. Załęcka
21 C
9.50Inf.2
T. Brzeski
35 C
J.POLSKI
E. Stormowska
3 B
WF-dz
M. Aranowska
HALA
WF-chł
K. Hallmann
HALA
WF-dz
M. Aranowska
HALA
WF-chł
K. Hallmann
HALA
CHEMIA
J. Kozyra
2 B
10.50J.ANGIELSKI
R. Załęcka
13 B
J.ANGIELSKI
R. Załęcka
35 C
WF-dz
M. Aranowska
HALA
WF-chł
K. Hallmann
HALA
WF-dz
M. Aranowska
HALA
WF-chł
K. Hallmann
HALA
J.POLSKI
E. Stormowska
12 B
11.45CHEMIA
J. Kozyra
2 B
MATEM.
T. Pionk
21 C
BIOLOGIA
J. Kozyra
2 B
RELIGIA
A. Zeidler-Zamudio
22 B
J.POLSKI
E. Stormowska
12 B
12.45MATEM.
T. Pionk
11 B
GW
A. Mądra
3 B
J.POLSKI
E. Stormowska
12 B
EdB
N. Kilarska
13 B
HISTORIA
A. Mądra
25 B
13.40WoS
A. Mądra
3 B
RELIGIA
A. Zeidler-Zamudio
5 B
DorZawod
J. Kobylińska-Domżał
23 B
FIZYKA
D. Dobosz
22 B
 
14.35J.POLSKI
E. Stormowska
11 B
HISTORIA
A. Mądra
3 B
 Inf.1
T. Brzeski
35 C
 

8 F

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00J.ANGIELSKI
R. Załęcka
25 B
J.franc.
A. Wyciszkiewicz
11 B
J. niemiecki
M. Lis
2 B
J.franc.
A. Wyciszkiewicz
25 B
MATEM.
I. Wilkowska – Romska
5 B
J.ANGIELSKI
R. Załęcka
12 B
8.55MATEM.
I. Wilkowska – Romska
12 B
RELIGIA
D. Stubińska
2 B
MATEM.
I. Wilkowska – Romska
3 B
GEOGRAFIA
J. Jażdżewska
25 B
HISTORIA
A. Mądra
3 B
9.50WoS
A. Mądra
3 B
J.POLSKI
A. Łapa
13 B
WF-dz
M. Aranowska
HALA
WF-chł
K. Hallmann
HALA
WF-dz
M. Aranowska
HALA
WF-chł
K. Hallmann
HALA
RELIGIA
D. Stubińska
11 B
10.50BIOLOGIA
J. Kozyra
2 B
GW
A. Łapa
13 B
WF-dz
M. Aranowska
HALA
WF-chł
K. Hallmann
HALA
WF-dz
M. Aranowska
HALA
WF-chł
K. Hallmann
HALA
J.POLSKI
A. Łapa
35 C
11.45HISTORIA
A. Mądra
3 B
CHEMIA
J. Kozyra
2 B
FIZYKA
D. Dobosz
22 B
CHEMIA
J. Kozyra
2 B
MATEM.
I. Wilkowska – Romska
22 B
12.45J.POLSKI
A. Łapa
13 B
J.ANGIELSKI
R. Załęcka
2 B
J.POLSKI
A. Łapa
13 B
Inf.1
M. Orlikowska
21 C
Inf.2
T. Brzeski
35 C
FIZYKA
D. Dobosz
23 B
13.40EdB
N. Kilarska
25 B
 J.POLSKI
A. Łapa
13 B
J. niemiecki
M. Lis
13 B
WoS
A. Mądra
5 B
14.35  DorZawod
J. Kobylińska-Domżał
25 B
WDŻ
D. Laskowski
11 B
 

8 G

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00J.ang.1
J. Juńska-Nacel
23 B
  RELIGIA
D. Stubińska
23 B
J.ang.2
J. Juńska-Nacel
29 B
8.55EdB
M. Krauza
23 B
J.ang.1
J. Juńska-Nacel
29 B
 J.POLSKI
B. Płotka
23 B
BIOLOGIA
J. Kozyra
5 B
9.50HISTORIA
A. Mądra
23 B
WF-dz
B. Kostecka
HALA
WF-chł
K. Hallmann
HALA
J.POLSKI
B. Płotka
12 B
MATEM.
T. Pionk
31 B
WF-dz
B. Kostecka
HALA
WF-chł
K. Hallmann
HALA
10.50MATEM.
T. Pionk
23 B
WF-dz
B. Kostecka
HALA
WF-chł
K. Hallmann
HALA
MATEM.
T. Pionk
12 B
HISTORIA
A. Mądra
31 B
WF-dz
B. Kostecka
HALA
WF-chł
K. Hallmann
HALA
11.45CHEMIA
J. Kozyra
23 B
Inf.1
T. Brzeski
35 C
J.ang.2
J. Juńska-Nacel
9 B
J.POLSKI
B. Płotka
12 B
FIZYKA
D. Dobosz
22 B
MATEM.
T. Pionk
23 B
12.45FIZYKA
D. Dobosz
23 B
GW
J. Juńska-Nacel
5 B
RELIGIA
D. Stubińska
23 B
J.ang.1
J. Juńska-Nacel
29 B
Inf.2
T. Brzeski
35 C
GEOGRAFIA
J. Jażdżewska
23 B
13.40WOS
A. Mądra
23 B
WDŻ
D. Laskowski
21 C
CHEMIA
J. Kozyra
23 B
WOS
A. Mądra
22 B
J.franc.
A. Wyciszkiewicz
3 B
14.35J.POLSKI
B. Płotka
23 B
J.POLSKI
B. Płotka
22 B
J. niemiecki
V. Piątkowski
23 B
J.ang.2
J. Juńska-Nacel
22 B
 
15.30J. niemiecki
V. Piątkowski
23 B
J.franc.
A. Wyciszkiewicz
13 B
   
16.25     

8 H

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.00WoS
A. Mądra
3 B
 GW
J. Kozyra
2 B
CHEMIA
J. Kozyra
2 B
wsp. chem.
J. Kobylińska-Domżał
 
8.55HISTORIA
A. Mądra
3 B
wsp. hist.
J. Kobylińska-Domżał
MATEM.
M. Orlikowska
11 B
wsp. mat.
M. Lis
J.ANGIELSKI
R. Załęcka
25 B
wsp. j.ang.
J. Kobylińska-Domżał
J.ANGIELSKI
R. Załęcka
11 B
wsp. j.ang.
J. Kobylińska-Domżał
J. niemiecki
J. Kobylińska-Domżał
5 B
9.50J.ANGIELSKI
R. Załęcka
21 C
wsp. j.ang.
J. Kobylińska-Domżał
GEOGRAFIA
J. Jażdżewska
25 B
wsp. geogr.
J. Kobylińska-Domżał
BIOLOGIA
J. Kozyra
2 B
wsp. biol.
M. Lis
HISTORIA
A. Mądra
3 B
wsp. hist.
J. Kobylińska-Domżał
FIZYKA
D. Dobosz
22 B
wsp. fiz.
J. Kobylińska-Domżał
10.50J. niemiecki
J. Kobylińska-Domżał
21 C
J.POLSKI
M. Rychert
23 B
wsp. j.pol.
E. Stormowska
FIZYKA
D. Dobosz
22 B
wsp. fiz.
J. Kobylińska-Domżał
MATEM.
M. Orlikowska
11 B
wsp. mat.
M. Lis
MATEM.
M. Orlikowska
11 B
wsp. mat.
M. Lis
11.45MATEM.
M. Orlikowska
11 B
wsp. mat.
M. Lis
WF-dz
J. Swenda
HALA
WF-chł
M. Aranowska
HALA
J.POLSKI
M. Rychert
23 B
wsp. j.pol.
E. Stormowska
J.POLSKI
M. Rychert
23 B
wsp. j.pol.
E. Stormowska
WF-dz
J. Swenda
HALA
WF-chł
M. Aranowska
HALA
12.45CHEMIA
J. Kozyra
2 B
wsp. chem.
J. Kobylińska-Domżał
WF-dz
J. Swenda
HALA
WF-chł
M. Aranowska
HALA
DorZawod
J. Kobylińska-Domżał
2 B
J.POLSKI
M. Rychert
23 B
wsp. j.pol.
E. Stormowska
WF-dz
J. Swenda
HALA
WF-chł
M. Aranowska
HALA
13.40J.POLSKI
M. Rychert
23 B
wsp. j.pol.
E. Stormowska
WoS
A. Mądra
3 B
 EdB
N. Kilarska
3 B
Inf.1
M. Orlikowska
21 C
Inf.2
T. Brzeski
35 C
14.35 RELIGIA
A. Lubocka
13 B
 RELIGIA
A. Lubocka
5 B
 
Skip to content